Ufuk Çizgisi - Ufuk Özkan

Tiyatro

06 Ağustos 2024 - Salı 20:30

Yaş sınırı: 12+
Süre: 70 Dakika

Ufuk çizgisi yer ile gök ile yeri ayıran hayali çizgidir. Ufuk Özkan da tek kişilik oyunuyla sizi gök ile yerden ayıracak.

Kadınlar ve erkekler her zaman uçmaya müsaittir, ne zaman ayakları yere basar; gerçekler ıslak meşin top gibi yüzlerine çarpınca… Gerçek top gibidir, farkında olursanız eğlendirir ama farkında değilseniz yüzünüze çarpması an meselesidir.

Adem ile Havva’dan bu yana kadınlar ve erkekler arasında hem derin bir sevgi hem de derin bir çatışma vardır. İki tarafı olan çatışmanın dünya üzerinde 4’er milyar neferi bulunur. Peki bu çatışma nasıl başladı, nerede pik yaptı ve nasıl bitecek; Ufuk Çizgisi’nin başladığı yerde bu çatışma bitecek.

* • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz. • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir. • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Lütfen Not Edin

Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

KAYIT

Bu gösteriyi kaydetmenizi yasaklayan bir kanun mevcuttur. Bunu biliyor muydunuz?

FOTOĞRAF

Gösteri sırasında fotoğraf çekmeyiniz. Fakat fuayedeki gösterişli ışıkların altında fotoğraf çekebilirsiniz.

SİGARA İÇİLMEZ

Lütfen sigara içmeyiniz.

GÖRÜNTÜNÜZÜ KULLANMA İZNİ

Siz de burada olduğunuza göre bu işte beraber sayılırız. PGM’ deki anılarımızı ölümsüzleştirmek için belki sizin de bir görüntünüzü kullanabiliriz.